Fshati Lin në Pogradec

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:23 25-07-2015 Fshati Lin në Pogradec

Ky që shihni në foto është fshati Lin në Pogradec. Ai ndodhet buzë liqenit, duke ofruar një mundësi të rrallë si një nga fshatrat më të veçantë në Shqipëri. Çdo turist mund të shijojë liqenin dhe ushqimet e zonës. Fotoja që ofron këtë pamje spektakolare është realizuar me dron nga Andi Demiraj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090088844299316
array(1) { ["section"]=> string(28) "fshati-lin-ne-pogradec-16935" }