Fshehën drogën në bodrum, arrestohet çifti shqiptar në Itali

Publikuar tek: bota, më 15:29 11-02-2019 Fshehën drogën në bodrum, arrestohet çifti shqiptar në Itali

Një çift shqiptar janë arrestuar në Itali, pasi kishin kthyer bodrumin e shtëpisë në një laborator droge.

Burri dhe gruaja nga Shqipëria jetonin në zonën e Padernos dhe mbanin të fshehur 40 gram kokainë në bodrumin e shtëpisë,të cilën e tregtonin me sasi të vogla.

Sipas policisë italiane, në bodrum janë gjetur dhe një shumë prej 4.900 eurosh.

Tashmë, pritet vendimi që policia do të marrë për ta.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0329430103302
array(1) { ["section"]=> string(66) "fshehen-drogen-ne-bodrum-arrestohet-cifti-shqiptar-ne-itali-152384" }