Fshehu 1250 kg kanabis në portokalle, arrestohet shqiptari në Itali

Publikuar tek: bota, më 16:14 18-02-2019 Fshehu 1250 kg kanabis në portokalle, arrestohet shqiptari në Itali

Gjatë ditës së sotme policia italiane ka sekuestruar 1250 kilogramë kanabis sativa në Campagna të Napolit.

Policia ka gjetur sasinë e madhe të kanabisit në një magazinë të mbushur me portokalle dhe limona.

Në pranga janë vendosur tre persona, shqiptari S. B., 54 vjeç, dhe dy italianët A. S., 37 vjeç dhe M. C.

Ndërkohë janë duke vazhduar hetimet  në lidhje me rrugën nga ka ardhur droga dhe organizatën kriminale që e tregton atë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011137008666992
array(1) { ["section"]=> string(73) "fshehu-1250-kg-kanabis-ne-portokalle-arrestohet-shqiptari-ne-itali-153268" }