Fshehu drogën brenda takave të larta, dënohet gruaja

Publikuar tek: bota, më 14:47 06-09-2018 Fshehu drogën brenda takave të larta, dënohet gruaja Droge ne taka

Një grua në SHBA është lënë në burg pasi u kap duke tentuar të kontrabandonte kokainë të cilën e kishte futur brenda takave të larta.

Denise Marie Woodrum u kap në aeroportin e Sidneit vitin e kaluar pasi zyrtarët e kufirit i gjetën kokainë të fshehur brenda takave të larta dhe sende të tjera në bagazhin e saj.

51-vjeçarja tha se ishte marshtruar nga një person në internet.

Në janar, ajo u deklarua fajtore për importin e paligjshëm, por i tha gjykatës se ishte viktimë e një romance fake online.

Sot Gjykata e Rrethit New South Wales dënoi Woodrum, nga Misuri, me një maksimum prej 7.5 vite burg.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013739109039307
array(1) { ["section"]=> string(58) "fshehu-drogen-brenda-takave-te-larta-denohet-gruaja-133396" }