Fshehu drogën në tubat e aspirimit në kuzhinë, arrestohet shqiptari në Itali

Publikuar tek: bota, më 19:46 28-02-2020 Fshehu drogën në tubat e aspirimit në kuzhinë, arrestohet shqiptari në Itali Foto ilustruese

Një shqiptar është arrestuar në Firence, pasi iu gjet një sasi droge në shtëpi, të cilën e kishte fshehur në tubat e ajrimit.

38 vjeçari u arrestua dje nga policia e Firences, me akuzën për mbajtjen dhe shpërndarjen e drogës.

Ai ishte ndaluar për kontroll dhe ii shin gjetur disa doza heroine me vete.

Nga kontrolli në shtëpinë e tij autoritetet morën në bazën e provës materiale 85 gram kokainë dhe 12 gram marijuanë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rëndohet bilanci në Itali, 21 të vdekur dhe mbi 800 të infektuar nga koronavirusi
Bashkimi Europian mirëpret heqjen e taksës nga Albin Kurti »
Article Logic
Execution time: 0.0071699619293213
array(1) { ["section"]=> string(82) "fshehu-drogen-ne-tubat-e-aspirimit-ne-kuzhine-arrestohet-shqiptari-ne-itali-196812" }