FSHF gati prezantimin e fanellës së re të Kombëtares Shqiptare

Publikuar tek: sport, më 11:56 20-02-2017 FSHF gati prezantimin e fanellës së re të Kombëtares Shqiptare

Federata Shqiptare e Ftubollit do të prezantojë të mërkurën, më 22 shkurt, fanellën e re që do të mbajnë të veshur futbollistët e Kombëtares.

Prezantimi do të bëhet në një prej hoteleve të Tiranës dhe fanella do të mbahet nga ekipi kombëtar për pjesën e mbetur të eleminatoreve të Kampionatit Botëror.

Pas kualifikimit në Euro 2016, Shqipëria pati për herë të parë një fanellë të personalizuar.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018543004989624
array(1) { ["section"]=> string(68) "fshf-gati-prezantimin-e-fanelles-se-re-te-kombetares-shqiptare-69307" }