FSHF gëzon tifozët, për sa para mund ta përfitoni fanelën e KOMBËTARES (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 22:54 24-08-2018 FSHF gëzon tifozët, për sa para mund ta përfitoni fanelën e KOMBËTARES (FOTO) Fanelat e Kombëtares

Federata Shqiptare e Futbollit ka një lajm të gëzuar për të gjithë tifozët. 

Në një postim në rrjetet sociale, qeveria e futbollit raporton se me një biletë të blerë për ndeshjen mes Skocisë dhe Shqipërisë, përfitohet falena e Euro 2016-të për vetëm 6.400 lekë.

Kujtojmë që Euro 2016-të ishte një vit historik për Kombëtaren, pasi për herë të parë u kualifikuam në një kompeticion të tillë, por mbi të gjitha edhe me një paraqitje shumë të mirë, ku kishim shumë shpresë për të kaluar edhe në fazën me eleminim direkt.

fshf-3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10627102851868
array(1) { ["section"]=> string(81) "fshf-gezon-tifozet-per-sa-para-mund-ta-perfitoni-fanelen-e-kombetares-foto-132076" }