FSHF/ Propozohet Komisioni i Numërimit të Votave për procesin zgjedhor, mes tyre dhe një kryetar bashkie

Publikuar tek: sport, më 11:18 07-02-2018 FSHF/ Propozohet Komisioni i Numërimit të Votave për procesin zgjedhor, mes tyre dhe një kryetar bashkie

Në Asamblenë Zgjedhore janë duke u kryer punimet për zgjedhjen e kreut të ri të FSHF.

Aktualisht është zgjedhur edhe komisioni i numërimit të votave. Julian Çota dhe Iliaz Haxhia janë emrat e propozuar nga sekretari i përgjithshëm i FSHF-së, por nga salla është kërkuar edhe zgjedhja e Kastriot Gurrës, kryetarit të Bashkisë Librazhd.

Komisioni mblidhet për të zgjedhur kryetarin për të mbledhur numërimin e votave në sallë dhe në fund të asamblesë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090699195861816
array(1) { ["section"]=> string(109) "fshf-propozohet-komisioni-i-numerimit-te-votave-per-procesin-zgjedhor-mes-tyre-dhe-nje-kryetar-bashkie-109424" }