FSHF takim me “Tifozat Kuqezi”, merret vendim përfundimtar për çështjen e bojkotit

Publikuar tek: sport, më 19:44 19-11-2016 FSHF takim me “Tifozat Kuqezi”, merret vendim përfundimtar për çështjen e bojkotit

Zyrtarët e FSHF-së, përveç takimit që kanë pasur sot me “Plisat” e Prishtinës në kryeqytetin e Kosovës, kanë takuar gjithashtu edhe anëtarë të “Tifozave Kuqezi”.

Lajmin e konfirmon faqja zyrtare e “TKZ” në Facebook, ndërsa mësohet se vendimi për bojkot ndaj ndeshjeve të Shqipërisë në shtëpi është i prerë dhe i pandryshueshëm.

Screenshot_9.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031975984573364
array(1) { ["section"]=> string(85) "fshf-takim-me-tifozat-kuqezi-merret-vendim-perfundimtar-per-ceshtjen-e-bojkotit-60062" }