Ftohtë dhe dëborë jashtë? Kreu i FSHF-së Armando Duka e ka një zgjidhje…për veten (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:13 04-01-2016 Ftohtë dhe dëborë jashtë? Kreu i FSHF-së Armando Duka e ka një zgjidhje…për veten (FOTO)

Ftohtë…bie dëborë jashtë? Epo kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit Armando Duka e ka një zgjidhje. Për veten të paktën.

Ai ka shkuar të pushojë në një vend super të nxehtë, nën rrezet e diellit dhe valëve të detit, në një resort të quajtur ‘’Blue Bay Mauritius’’ në një ishull më larg Afrikës.

Me pantallona të shkurtra, Duka qëndron krejt i relaksuar në një tavolinë të resortit, duke shijuar lëngun e freskët ekzotik.

Deti dhe i nxehti duket se janë zgjidhje edhe për të tjerë, si kryeministri Edi Rama dhe e shoqja Linda, të cilët do të kalojnë një 3-ditësh në Majemi, të SHBA-ve.

armandodukapushime2

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02213191986084
array(1) { ["section"]=> string(91) "ftohte-dhe-debore-jashte-kreu-i-fshf-se-armando-duka-e-ka-nje-zgjidhje-per-veten-foto-29108" }