“Fu*k You”, Kokëdhima i përgjigjet në këtë mënyrë Berishës, reagon demokrati

Publikuar tek: politike, më 21:17 10-03-2016 “Fu*k You”, Kokëdhima i përgjigjet në këtë mënyrë Berishës, reagon demokrati

Mandati i deputetit Koço Kokëdhima ka dominuar seancën e sotme plenare. Mazhoranca dhe opozita miratuan kërkesën për t’i dërguar Gjykatës Kushtetuese pretendimet e Partisë Demokratike për heqjen e mandatit Kokëdhimës, me argumentin se ai ka përfituar fonde publike.

Megjithatë, akuzave të kundërshtarit të tij më të madh në Kuvend, Sali Berishës, Kokëdhima kësaj here nuk i është përgjigjur me qetësinë që e karakterizon. Ai i ka ngritur Berishës gishtin e mesit, gjatë kohës që ish-kryeministri e akuzonte nga foltorja e Kuvendit.

Berisha ka reaguar në rrjetin e tij social në “Facebook” pas publikimit të fotove duke u shprehur se: “Kusarit bashkë me mandatin sot i iku dhe mendja. Pas ngordhjes së tij politike, sivllau i Ramës tregon me xheste se cili është ai në të vërtet”.

20160310_171337_10031699_02-2_gO2HE5h.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010003089904785
array(1) { ["section"]=> string(78) "fu-k-you-kokedhima-i-pergjigjet-ne-kete-menyre-berishes-reagon-demokrati-34770" }