Fuga, njeriu i pandashëm i Ramës: E ndjek nga pas në korridor dhe qesh...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:09 11-03-2016 Fuga, njeriu i pandashëm i Ramës: E ndjek nga pas në korridor dhe qesh...

Këshilltari për mediat i kryeministrit Rama, Endri Fuga është njeriu i tij i pandashëm, ai i cili e shoqëron kudo në studio televizivie duke u kujdesur që gjithçka të shkojë siç duhet.

Në këtë foto duket teksa shefi i kabinetit futet në ambientet e studios “Opinion” dhe Fuga e ndjek nga pas.

Rama ia ka ngulur sytë një pikture në mur, ndërsa Fuga që me siguri e di edhe se ç’do jetë duke menduar shefi i tij, qesh...

rama1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086841583251953
array(1) { ["section"]=> string(74) "fuga-njeriu-i-pandashem-i-rames-e-ndjek-nga-pas-ne-korridor-dhe-qesh-34808" }