Fundi botës muajin e ardhshëm? Teoritë e frikshme paralajmërojnë, planeti misterioz 'gati të shkatërrojë Tokën'

Publikuar tek: bota, më 19:19 29-08-2017 Fundi botës muajin e ardhshëm? Teoritë e frikshme paralajmërojnë, planeti misterioz 'gati të shkatërrojë Tokën'

Një teori konspiracioniste pretendon se planeti misterioz Nibiru është 'gati të shkatërrojë Tokën', dhe të dhënat janë shkruar në piramida dhe bibël.

Numerologu i krishterë David Meade ka paralajmëruar përsëri se 'Nibiru' planeti misterioz është gati për të goditur në tokën.

Sipas teorisë së tij, apokalipsi do të zhvillohet midis 20 dhe 23 shtatorit, e të dhënat janë shkruar në piramida dhe në Bibël.

Konfuzuesi tha: 'Është shumë e çuditshme që shenjat e Piramidës së Madhe të Gizës dhe bibla na drejtojnë drejt datës 20-23 Shtator 2017.

Z. Meade mendon se Nibiru, i njohur edhe si Planet X, do të bëhet i dukshëm në qiell rreth mesit të shtatorit përpara se të bjerë në sy me planetin tonë.

Më parë Meade bëri një parashikim të shtatorit duke përdorur vargje nga Bibla, por ai tani thotë se kjo datë mbështetet edhe nga piramidat.

Nëse këto teori do të jenë të vërteta mbetet për t’u parë.

eryeryery.jpgyreyeryery.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013248920440674
array(1) { ["section"]=> string(113) "fundi-botes-muajin-e-ardhshem-teorite-e-frikshme-paralajmerojne-planeti-misterioz-gati-te-shkaterroje-token-90557" }