Fundi i MS Paint: Ja 10 punime të mrekullueshme të realizuara me të

Publikuar tek: bota, më 22:33 24-07-2017 Fundi i MS Paint: Ja 10 punime të mrekullueshme të realizuara me të

Me përditësimin e fundit të Windows 10, do jetë edhe fundi i një prej programeve të para me të cilin jemi zbavitur të gjithë në një kompjuter shumë kohë përpara video lojërave apo internetit, MS Paint.

Paint i ri do jetë 3D, i pasuportueshëm në shumë kompjutera me parametra të ulët dhe kretjësisht ndryshe nga MS Paint që mbushi plot 32 vjet, shkruan Newsbomb.al.

Por gjatë këtyre viteve, njerëz të ndryshëm kanë punuar aq shumë me MS Paint, sa që e kanë perfeksionuar duke arritur të realizojnë disa prej punëve dixhitale më fantastike.

Ndryshe nga Photoshop apo programe të tjera, Paint ofron vetëm furçat dhe panelin me ngjyra por kjo s'i ka ndaluar artistët të krijojnë punë si këto më poshtë:

wef23fr23fr4ehhhh.jpg

ergh5y45uju56j.jpg

erhyu45r6yki76kukhj_copy.jpg

ery45ty45t45t4y566.jpg

sdfgju46i6hefgrg.jpg

sdrh46riw56j456h56hy56.jpg

sdtynerun5ryu456h56.jpg

fdnyji6hj5656j545.jpg

uil78lo78k67j56h6.jpg

eryty45y45y.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SHBA i çon botës një “mesazh” që peshon 100 mijë tonë
E bujshme, shërohet njeriu i parë i prekur me HIV-AIDS »
Article Logic
Execution time: 0.0098700523376465
array(1) { ["section"]=> string(72) "fundi-i-ms-paint-ja-10-punime-te-mrekullueshme-te-realizuara-me-te-87231" }