Fundjava e qetë e Monika Kryemadhit, zbuloni nga e ndjek protestën “Zonja e parë” (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:54 13-05-2017 Fundjava e qetë e Monika Kryemadhit, zbuloni nga e ndjek protestën “Zonja e parë” (FOTO)

Sot, opozita zhvillon protestën masive me zbarkimin e tubuesve nga e gjithë Shqipëria.

Por, si fundjavë që është shumë prej politikanëve zgjedhin të lënë Tiranën e zhurmshme dhe të shijojnë qetësinë e zonave rurale dhe turistike në të njëjtën kohë.

Nënkryetarja e LSI, njëherësh edhe Zonja e Parë e vendit, Monika Kryemadhi tregon herët në mëngjes se fundjava e saj ka nisur plot dashuri dhe diell. Ajo tregon në facebook se do të kalojë një fundjavë të qetë në Shebenik të Prrenjasit.

“Shijojeni këtë të shtunë me dashuri dhe diell. Unë këtë të shtunë do ta kaloj në Shebenik të Prrenjasit me miqtë e LRI”, shkruan Kryemadhi. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090811252593994
array(1) { ["section"]=> string(89) "fundjava-e-qete-e-monika-kryemadhit-zbuloni-nga-e-ndjek-protesten-zonja-e-pare-foto-78486" }