Fundjava mbyllet me diell dhe reshje lokale shiu, mësoni si do jenë temperaturat

Publikuar tek: aktualitet, më 07:34 01-08-2020 Fundjava mbyllet me diell dhe reshje lokale shiu, mësoni si do jenë temperaturat

Ditën e shtunë moti parashikohet i kthjellët me vranësira në zhvillim, kryesisht në mesditë e pasdite.

Reshjet e shiut do të përfshijnë zonat malore në mesditë e pasdite, lokalisht me shtrëngata dhe rrufe. Era, do të fryjë me drejtim juglindje dhe veriperëndim e lehtë e përkohesisht në mesditë gjatë reshjeve dhe në bregdet mesatare. Valëzim i forcës 3 dhe 4 ballë.

Situata paraqitet ndryshe ditën e diel, ku do të mbizotërojë moti i kthjellët me vranësira kalimtare. Era, do të fryjë nga veriperëndimi e lehtë e mesatare.

Temperaturat do të pësojnë luhatjet si më poshtë:
116794692_972557319850274_5228852684014406429_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010256052017212
array(1) { ["section"]=> string(86) "fundjava-mbyllet-me-diell-dhe-reshje-lokale-shiu-mesoni-si-do-jene-temperaturat-215693" }