Fundjava me diell, Basha preferon xhiro me fëmijët në bulevardin e kryeqytetit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:42 30-01-2016 Fundjava me diell, Basha preferon xhiro me fëmijët në bulevardin e kryeqytetit

Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka preferuar xhiro me fëmijët e tij në bulevardin kryesor të kryeqytetit, për të kaluar këtë fundjavë me diell.

Basha ka përfituar nga koha e mirë dhe ndryshe nga shumica e politikanëve, të cilët preferojnë drekat jashtë Tiranës, ka vendosur të qendrojë në qytetin që dikur ka drejtuar.

Një fundjavë e qetë duket e kjo e kreut të opozitës, ndryshe nga ditët e tjera të javës që janë të ngjeshura me takime, deklarata dhe konferenca në betejën përballë qeverisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095589160919189
array(1) { ["section"]=> string(83) "fundjava-me-diell-basha-preferon-xhiro-me-femijet-ne-bulevardin-e-kryeqytetit-31337" }