Fundjava në Tiranë, premierë komedia ‘’Brekët’’

Publikuar tek: kulture-art, më 12:28 28-02-2015 Fundjava në Tiranë, premierë komedia ‘’Brekët’’

Kjo fundjavë dhe ajo pasuese do të sjellë një larmishmëri aktivitetesh kulturore në Tiranë. Teatro për të rritur, teatro për fëmijë, filma, ekspozita dhe koncerte premierë. Kjo fundjavë ka nisur me teatrot për fëmijë, për të vazhduar pasdite me premierën e komedisë ‘’Brekët’’.

Për të gjithë dashamirësit e eventeve kulturore dhe për të gjithë ata që duan ta kalojnë fundjavën në Tiranë, po ju sjellim të ngjarjet artistike të planifikuara dhe oraret e tyre.

aktivitetekulturore28shkurt7mars

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023337125778198
array(1) { ["section"]=> string(47) "fundjava-ne-tirane-premiere-komedia-breket-4637" }