Fundjavë e dhimbshme, Joe Biden shtrohet me urgjencë në spital (ARSYEJA)

Publikuar tek: bota, më 22:38 29-11-2020 Fundjavë e dhimbshme, Joe Biden shtrohet me urgjencë në spital (ARSYEJA) Joe Biden

Fundjava nuk ka kaluar e qetë për presidentin e zgjedhur të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden.  

Sipas zyrtarëve, kandidati demokrat ka pasur nevojë për një ortopedist pasi ka lënduar kyçin e këmbës.

78-vjeçari Biden po luante me qenin e tij, Major kur u rrëzua dhe përdrodhi kyçin e këmbës. Presidenti i SHBA u dërgua me shpejtësi në spital, ku mori edhe ndihmën e parë.

Nga të dhënat e para nuk zbulohet shkalla e dëmtimit të Joe Biden, ndërsa pritet që ta pengojë atë në daljet publike.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lumenjtë e baltës marrin përpara gjithçka në Itali, tre të vdekur dhe qindra të zhdukur (VIDEO)
'Kafe, çaj apo mua'? Stjuardesa ofron s*ks gjatë udhëtimit, autoritetet nisin hetimet (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.010414123535156
array(1) { ["section"]=> string(94) "fundjave-e-dhimbshme-presidenti-i-shba-se-joe-biden-niset-me-urgjence-ne-spital-arsyeja-229579" }