Funksionari i PD ia “përplas” në fytyrë Bashës detajin e fortë: S’e bëri kundër Ramës por kundër armiqve të brendshëm

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:08 18-07-2017 Funksionari i PD ia “përplas” në fytyrë Bashës detajin e fortë: S’e bëri kundër Ramës por kundër armiqve të brendshëm

Funksionari i PD, Julian Deda i njohur si një nga zërat kundër kreut demokrat Lulzim Basha, nuk i ndahet kritikave ndaj kreut të partisë lidhur me humbjen e zgjedhjeve parlamentare.

Duke marrë shkas nga përballja e dy kandidavë për kryetar të PD, Lulzim Basha dhe Eduart Selami në Shkodër, Deda më në fund ka vënë re simbolet e PD.

Gjatë fushatës për zgjedhjet parlamentare, Basha ka përdorur slogane të “Republikës së Re”, ndërsa tani në garën për kryetar po përdor ato të PD.

“Me ne fund u kujtuan se kjo parti ka disa simbole. Meqe nuk i perdorem kunder Rames, po i perdorim kunder armiqve te brendshem”, shkruan Deda.

Screenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018508911132812
array(1) { ["section"]=> string(120) "funksionari-i-pd-ia-perplas-ne-fytyre-bashes-detajin-e-forte-s-e-beri-kunder-rames-por-kunder-armiqve-te-brendshem-86561" }