Funksionarja e LSI ‘këshillon’ deputetin e PS: O Pjerin o shoku im distancohu nga Ed Rama...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:55 06-01-2018 Funksionarja e LSI ‘këshillon’ deputetin e PS: O Pjerin o shoku im distancohu nga Ed Rama...

Vijon të shkaktojë reagime të shumta postimi i deputetit Pjerin Ndreu ditën e sotme, ku kritikonte pjesën e LSI në administratën publike.

Këtë herë është këshilltarja e LSI Elona Guri, e cila ka një mesazh për deputetin socialist.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Guri shprehet se ka respekt për deputetin e PS Pjerin Ndreu dhe i thotë atij që të distancohet nga kryeministri Rama.

Më poshtë postimi i plotë i Elona Gurit:

Screenshot_65.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010656833648682
array(1) { ["section"]=> string(93) "funksionarja-e-lsi-keshillon-deputetin-e-ps-o-pjerin-o-shoku-im-distancohu-nga-ed-rama-105707" }