Furgoni i ri i policisë pëson që në xhiron e parë defekt

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:11 08-04-2015 Furgoni i ri i policisë pëson që në xhiron e parë defekt

U tund e gjithë Tirana dje nga zhurmat e borive të makinave të reja të policisë që parakaluan në bulevardin kryesor aq sa kujtuam se mos bëhej fjalë për ndonjë ngjarje të rëndë që kishte vënë në alarm forcat policore. Veçse një incident i vogël prishi gjithë atmosferën e prezantimit në strukturat e policisë. Një furgon i ri pësoi defekt që në xhiron e parë duke u fikur e duke mbetur i bllokuar për rreth një orë. Kjo foto  vjen nga Harta Dixhitale e Aksidenteve Rrugore dhe tregon se si mjeti me targa MB 114 AA u fik dhe nisi të nxirrte tym nga motorri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086081027984619
array(1) { ["section"]=> string(61) "furgoni-i-ri-i-policise-peson-qe-ne-xhiron-e-pare-defekt-8095" }