“Furtuna” e shkarkimeve "live", humor i zi në rrjet: Të thirrtë Rama në takim inshallah!

Publikuar tek: aktualitet, më 12:08 01-08-2017 “Furtuna” e shkarkimeve

Kryeminsitri Edi Rama ka shkaktuar një “furtunë” shkarkimesh me takimet në nivel drejtorësh.

Pasi shkarkoi drejtorët e hipotekave kryeministri shkarkoi gjithashtu ditën e djeshme “live” drejtorët e të gjithë spitaleve rajonalë e bashkiakë.

Në kushtet kur shkarkimet po ndodhin “live” dhe gjithnjë aty ku presupozohet se ka takime, gazetari Klodian Tomorri, nuk nguron ta sjellë të gjithën përmes një batute me nota sarkastike.

“Mallkimi më i ri ne radhet e administratës: Të thirrte Rama në takim inshallah”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1168110370636
array(1) { ["section"]=> string(87) "furtuna-e-shkarkimeve-live-humor-i-zi-ne-rrjet-te-thirrte-rama-ne-takim-inshallah-87968" }