“Furtunë” në Elbasan dhe Lushnje, Haki Çako shkarkon të gjithë drejtuesit e policisë

Publikuar tek: barometri, më 07:04 20-10-2017 “Furtunë” në Elbasan dhe Lushnje, Haki Çako shkarkon të gjithë drejtuesit e policisë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13313698768616
array(1) { ["section"]=> string(87) "furtune-ne-elbasan-dhe-lushnje-haki-cako-shkarkon-te-gjithe-drejtuesit-e-policise-96537" }