Furtunë në Vlorë, paralizohet trafiku detar, deti shkon deri në 7 ballë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:19 07-03-2017 Furtunë në Vlorë, paralizohet trafiku detar, deti shkon deri në 7 ballë

Moti i keq ka përfshirë jugun e vendit duke shkaktuar erëra të forta dhe dallgë të mëdha në det.

Si pasojë e dallgëve të cilët kanë arritur deri në 7 ballë është pezulluar lundrimi për tragetet e linjës Vlorë-Brindizi.

Mësohet se reshje të dendura shiu dhe erë e fortë ka përfshirë edhe qytetin. Po ashtu bëhet me dije se është pezulluar edhe dalja në detë dhe anijet e peshkimit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çantat plot me drogë për t’i trafikuar në vendet e Europës, arrestohet trafikanti me 37 kile “mall” në Shkodër
DETAJE të reja nga vrasja makabër në Këlcyrë, flet kryeplaku fshatit »
Article Logic
Execution time: 0.022140026092529
array(1) { ["section"]=> string(75) "furtune-ne-vlore-paralizohet-trafiku-detar-deti-shkon-deri-ne-7-balle-71038" }