Furtunë në Vlorë, pezullohen anijet e lundrimit dhe peshkimit (Foto nga Vlora sot)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:38 06-02-2017 Furtunë në Vlorë, pezullohen anijet e lundrimit dhe peshkimit (Foto nga Vlora sot)

Moti i keq ka përfshirë jugun e vendit duke shkaktuar erëra të forta dhe dallgë të mëdha në det.

Për shkak të dallgëve që kanë arritur 6-7 ballë është pezulluar lundrimi për tragetet e linjës Vlorë-Brindizi.

Po ashtu mësohet se janë pezulluar edhe anijet e peshkimit. 

anije3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « OSHEE jep një njoftim të rëndësishëm: Për disa orë nuk do të ketë energji elektrike në këto zona të Tiranës
3 minatorë në Bulqizë ende të bllokuar, zbehen shpresat se mund të jenë gjallë »
Article Logic
Execution time: 0.010540962219238
array(1) { ["section"]=> string(85) "furtune-ne-vlore-pezullohen-anijet-e-lundrimit-dhe-peshkimit-foto-nga-vlora-sot-67862" }