Fushata e dhurimit të gjakut, Rama i pari në rradhë

Publikuar tek: aktualitet, më 15:02 29-05-2015 Fushata e dhurimit të gjakut, Rama i pari në rradhë

Kryeministri Rama i është bashkuar sërish bashkë me stafin e tij, fushatës së dhurimit të gjakut.

Rama dhe stafi kryeministror kanë dhuruar gjak në selinë e Këshillit të Ministrave, ku u ngrit edhe njësia e lëvizshme e Kryqit të Kuq Shqiptar. Ky kontribut do të shkojë në mbështetje të jetës për fëmijët talasemikë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Kërkohen burra” te Liqeni
14-vjeçari letër Ramës: Mos lejoni këtë padrejtësi të turpshme ndaj babait tim »
Article Logic
Execution time: 0.011467933654785
array(1) { ["section"]=> string(55) "fushata-e-dhurimi-te-gjakut-rama-i-pari-ne-rradhe-12238" }