Fushata për Elhaida Danin, shpërndarje masive për ta votuar

Publikuar tek: kulture-art, më 15:04 23-05-2015 Fushata për Elhaida Danin, shpërndarje masive për ta votuar

Si ndoshta asnjëherë më parë, këtë vit pjesëmarrja e Shqipërisë në Eurovizion ka tërhequr vëmëndjen e të gjithë shqiptarëve brenda dhe jashtë vendit.

Në rrjetet sociale ka nisur një fushatë masive në mbështetje të këngëtares shkodrane Elhaida Dani. Mijëra shpërndarje ka marrë kjo foto e cila tregon mënyrën e votimit si dhe kodin e Elhaidës në finalen e madhe që do nisë pas pak orësh.

Këtë herë, Shqipëria dhe shqiptarët e duan me të vërtetë fitoren dhe duket se kjo dëshirë është e “justifikuar”, edhe nga sondazhet të cilat e rendisin Elhaidën në krye të klasifikimit.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024406909942627
array(1) { ["section"]=> string(64) "fushata-per-elhaida-danin-shperndarje-masive-per-ta-votuar-11804" }