Fushatë dhe datëlindje, Tritan Shehu feston në orët e vona me Aidën në Gjirokastër

Publikuar tek: aktualitet, më 08:26 19-06-2015 Fushatë dhe datëlindje, Tritan Shehu feston në orët e vona me Aidën në Gjirokastër

Deputeti Tritan Shehu përmes disa fotova të publikura në rrjetet sociale bën me dije se bashkëshortja e tij Aida ka pasur ditëlindjen mbrëmjen e së enjtes. Pavarësisht se nuk  ka bërë publike ndonjë urim, ai ka publikuar disa foto të shkrepura  siç shkruan ai “Në kthim për në hotelin tonë, natën vonë.Gjirokastra e mrekullueshme”. Përtej fushatës rraskapitëse edhe politikanët kanë gëzimet e tyre famljare.

aida 2

aida

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ku garojnë këta kandidatë në Maqedoni apo Shqipëri? (Foto)
Policia ndërhyn kur po e shkëmbenin, sekuestron 25 kilogramë drogë, dy të arrestuar, dy në kërkim »
Article Logic
Execution time: 0.015395164489746
array(1) { ["section"]=> string(87) "fushate-dhe-datelindje-tritan-shehu-feston-ne-oret-e-vona-me-aiden-ne-gjirokaster-13986" }