Fushatë për Gjergj Bojaxhi nga Athina në stacionet e autobusave (FOTOT)

Publikuar tek: politike, më 22:20 13-06-2015 Fushatë për Gjergj Bojaxhi nga Athina në stacionet e autobusave (FOTOT)

Kandidati Gjergj Bojaxhi mbështetet edhe nga Athina.

Nuk e kemi fjalën për Athinën zyrtare por për shqiptarët emigrantë që punojnë dhe jetojnë atje. Më konkretisht, fushata e emigrantëve shqiptarë ka nisur në stacionet e autobusave të linjës Athinë-Tiranë ku janë shpërndarë fletëpalosjet me programin e kandidatit të pavarur i cili mbështetet fort nga shoqëria civile. {gallery}ATHINE{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086069107055664
array(1) { ["section"]=> string(75) "fushate-per-gjergj-bojaxhi-nga-athina-ne-stacionet-e-autobusave-fotot-13494" }