Fustani 18 metra i gjatë, moderatorja shqiptare i jep fund beqarisë, pamjet  nga dasma

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:28 25-04-2019 Fustani 18 metra i gjatë, moderatorja shqiptare i jep fund beqarisë, pamjet  nga dasma

Moderatorja e njohur kosovare Genta Cana e cila prezanton emisionin sportiv “Minuta e Fundit” në “Klan Kosova”, mbrëmjen e djeshme ka kurorëzuar në martesë lidhjen e saj me partnerin, Nolin.

Sipas “Prive.al” ceremonia ishte madhështore dhe u mbajt në Prizren.

Kujtojmë se vetëm pak kohë më parë bukuroshja deklaroi publikisht se fustani i saj i nusërisë do të jetë 18 metra i gjatë. Siç dhe siç mund ta shikoni ajo duket mjaft e bukur nuse.

Ndërkaq,  moderatorja është në muajt e parë të shtatzënisë.

nusja.jpg

nusja1.jpg

gen.png

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Pse e zgjat veten me photoshop kot?’ Alketa Vejsiu i përgjigjet ‘dhëmb për dhëmb’ ndjekësit
Pak muaj pas dasmës, Rona Nishliu shtatzënë për herë të parë »
Article Logic
Execution time: 0.0104079246521
array(1) { ["section"]=> string(90) "fustani-18-metra-i-gjate-moderatorja-shqiptare-i-jep-fund-beqarise-pamjet-nga-dasma-161767" }