Fuste sende të ndaluara në burg, arrestohet i shpalluri në kërkim (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:57 08-09-2018 Fuste sende të ndaluara në burg, arrestohet i shpalluri në kërkim (EMRI)

Policia  e Fierit ka arrestuar një person të shpallur në kërkim, pasi akuzohet për futjen e sendeve të ndaluara në burg.

Në pranga është vënë shtetasi Behar Caushaj, 60 vjeç, banues në Patos.

Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi Prokuroria pranë Gjykatës së Apelit Vlorë, ka urdhëruar ndalimin e tij si autor të dyshuar për veprën penale, Futja ose mbajta e sendeve të ndaluara në institucionet e ekzekutimit të vendimit me burgim.
 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mësuesja denoncon në Newbomb.al: Më hoqën nga puna! Drejtoresha e Arsimit kërcënoi... (DETAJE)
Një rrugë në Tiranë me emrin e Alessandro Leogrande-s, Veliaj: Mirënjohje për kontributin në gazetari dhe humanizmin e treguar në çështjen e shqiptarëve »
Article Logic
Execution time: 0.0096569061279297
array(1) { ["section"]=> string(76) "fuste-sende-te-ndaluara-ne-burg-arrestohet-i-shpalluri-ne-kerkim-emri-133624" }