Futbollistë e gazetarë nuk përmbahen në studion e Top-Channel, presin gjysmëfinalen me këngë e valle

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:44 07-07-2016

Gjatë kohës që emsioni “Le Rendez Vous" në Top-Channel ishte “off records”, të pranishmit në studio kanë shfrytëzuar momentin për të kënduar dhe kërcyer.

Mesa duket iniciator ka qenë vlonjati Ervin Skela dhe më pas i janë bashkuar ish-futbollisti i Korçës, Bledi Shkëmbi, këngëtari Klajdi Harruni por edhe gazetari Elert Yzeiri.

Duhet thënë se në studio është krijuar një atmosferë festive, ashtu siç i takon edhe gjysmëfinales mes Gjermanisë dhe Francës, ndeshje e shumëpritur për tifozët në të gjithë botën. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009113073348999
array(1) { ["section"]=> string(105) "futbolliste-e-gazetare-nuk-permbahen-ne-studion-e-top-channel-presin-gjysmefinalen-me-kenge-e-valle-45877" }