Futbollistët e Tiranës dhe Partizanit një ‘Fundjavë Ndryshe’ përpara derbit

Publikuar tek: sport, më 17:17 05-12-2015 Futbollistët e Tiranës dhe Partizanit një ‘Fundjavë Ndryshe’ përpara derbit

Futbollistë të skuadrave të Tiranës dhe Partizanit i janë bashkuar nismës një ‘Fundjavë Ndryshe’, për të ndihmuar familjet në nevojë.

Erando Karabeci, Gentian Muça dhe Gilman Lika nga Tirana dhe Stevan Raçiç, Xhevahir Sukaj dhe Asion Daja nga Partizani së bashku me komentatorin Dritan Shakohoxha kanë dërguar pako me ushqime në disa familje.

Nje veprim simbolik ky që vjen edhe pak ditë përpara derbit mes dy ekipeve kryeqytetase. 

12308630_965438723522617_4060419608235306520_n.jpg

12299247_965440650189091_7069051339180809080_n.jpg

12301764_965432466856576_7799857360541211512_n.jpg

12316089_965436456856177_4302543144595771010_n.jpg

12321465_965430970190059_2587467741965974736_n.jpg

12346522_965441623522327_5257009545635554088_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027016878128052
array(1) { ["section"]=> string(79) "futbollistet-e-tiranes-dhe-partizanit-nje-fundjave-ndryshe-perpara-derbit-27036" }