Futbollistët këndojnë në kor ninulla në metro për të vënë në gjumë një vogëlush

Publikuar tek: bota, më 14:47 24-06-2016

Këta futbollistë kanë fituar edhe më shumë zemrat e tifozëve pas publikimit të kësaj video-je.

Kjo video është bërë virale në rrjetet sociale dhe po shpërndahet me shpejtësi dhe e gjithë kjo sepse ndryshe nga çdo herë tjetër futbollistët këndojnë në kor ninulla për të vevë në gjumë një vogëlush, përpara se të marrin avionin.

Bëhet fjalë për kombëtaren e Irlandës të cilët e kanë rrethuar vogëlushen e mbështjellë me flamur dhe i këndojnë ndërkohë që përpiqen të mos bëjnë zhurmë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Barack Obama: Britanikët vendosën, ne i respektojmë. I rëndësishëm anëtarësimi në NATO
Revoltohen britanikët, vrasësi shqiptar u lejua të mbikqyrte fëmijët e shkollës »
Article Logic
Execution time: 0.01332688331604
array(1) { ["section"]=> string(85) "futbollistet-kendojne-ne-kor-ninulla-ne-metro-per-te-vene-ne-gjume-nje-vogelush-44495" }