Futbollistët me rezidencat më luksoze në botë, ja ku jetojnë ata (Foto)

Publikuar tek: sport, më 09:54 11-02-2017 Futbollistët me rezidencat më luksoze në botë, ja ku jetojnë ata (Foto)

Futbolli është një ndër sportet më fitimprurëse.

Lojtarët më të mëdhej marrin miliona euro gjatë një sezoni dhe shpeshherë ata janë protagonistë të faqeve të para të gazetave më prestigjoze për shkak të shpenzimeve të “çmendura” financiare shkruan “Calciomercato.com” dhe ndër to futen edhe çmimet marramendëse të vilave luksoze ku ata jetojnë. 

fut9.jpg

fut8.jpg

fut7.jpg

fut6.jpg

fut5.jpg

fut4.jpg

fut3.jpg

fut2.jpg

fut1.jpg

fut.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02040696144104
array(1) { ["section"]=> string(74) "futbollistet-me-rezidencat-me-luksoze-ne-bote-ja-ku-jetojne-ata-foto-68415" }