Futbollisti aksidentohet rëndë duke dëmtuar kafkën, partnerja e tij ekonomiste bëhet e famshme

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:56 23-01-2017 Futbollisti aksidentohet rëndë duke dëmtuar kafkën, partnerja e tij ekonomiste bëhet e famshme

Futbollisti i njohur i Hull Cityt, Ryan Mason u lëndua rëndë duke marrë disa fraktura në kafkë. Mesfushori pësoi një lëndim serioz në kokë pas përplasjes me mbrojtësin e Chelseat, Gary Cahill.

Ekipet para-mjekësore e trajtuan 25-vjeçarin me oksigjen për tetë minuta para se ta dërgonin në spitalin St-Mary në Paddington.

Klubi i tij ka konfirmuar se lojtari i është nënshtruar ndërhyrjes urgjente kirurgjike dhe tani ndodhet në gjendje të qëndrueshme.

E fejuara Rachel Peters i ka qëndruar pranë dhe do vazhdoj ta bëjë deri sa Mason të shërohet.

Rachel, e cila nuk ka shumë kohë që është fejuar me Mason, është një ekonomiste nga qyteti i Yorkut, fotot e së cilës kanë bërë xhiron e mediave që pas aksidentit të futbollistit.

rwt.jpgyfjkft.jpgrgaw.jpgytkitfy.jpgfytikytghjk.jpghvj.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023531913757324
array(1) { ["section"]=> string(99) "futbollisti-aksidentohet-rende-duke-demtuar-kafken-partnerja-e-tij-ekonomiste-behet-e-famshme-66423" }