Futbollisti Eros Grezda poston foto me mamanë e tij, njihuni me vjehrrën simpatike të Oriola Marashit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:07 19-11-2020 Futbollisti Eros Grezda poston foto me mamanë e tij, njihuni me vjehrrën simpatike të Oriola Marashit

Futbollisti Eros Grezda ka publikuar një foto me mamanë e tij, për t'i uruar ditëlindjen.

Bashkëngjitur fotot, Eros shkruan “Urime ditëlindjen nanë”. Kjo mund të jetë ndër herët e pakta që futbollisti poston një foto të nënës së tij në rrjetet sociale.

Eros Grezda është përfolur kohët e fundit në media për lidhjen e tij me modelen Oriola Marashi.

Lidhja e tyre është serioze dhe ata kishin menduar që të konsolidonin dashurinë e tyre duke hedhur një hap drejt fejesës. Por, mesa duket koronavirusi u ka prishur planet shumë çifteve.

eros.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deklaroi se s’ka pasur kurrë miqësi me Arbana Osmanin, flet sërish Albana Osmani, ja çfarë thotë për ‘shoqen’ e saj të dikurshme
»
Article Logic
Execution time: 0.011776924133301
array(1) { ["section"]=> string(96) "futbollisti-eros-grezda-poston-foto-me-mamane-e-tij-njihuni-me-vjehrren-e-oriola-marashit-228329" }