Futbollisti i Juventusit braktis Francën për moderatoren shqiptare, zbulohet arsyeja pse vizitoi Shqipërinë

Publikuar tek: sport, më 21:02 21-04-2017 Futbollisti i Juventusit braktis Francën për moderatoren shqiptare, zbulohet arsyeja pse vizitoi Shqipërinë

Ish- ylli i Juventusit, David Trezeguet ka qenë në Tiranë ditët e fundit për shkak të pjesmarrjes së tij në një fushatë me rastin e Ligës së Kampionëve. Kjo ishte arsyeja që e solli në Shqipëri por ajo që e mbajti më gjatë seç pritej mesa duket është tjetër.

David edhe pse ka mbaruar me fushatën ai ka vendosur të qëndrojë edhe disa ditë në Shqipëri dhe kuriozët thonë se shkak është bërë moderatorja seksi Einxhel Shkira. Pas një takimi me gazetarë në një nga hotelet ë Tiranës, francezi ka kaluar mbrëmjen në një prej lokaleve të Tiranës, teksa shoqërohej nga prezantuesja shqiptare Einxhel Shkira.

Kjo e fundit ka publikuar disa foto në Instagram duke kërcyer dhe duke u argëtuar me Davidin por shkruan se nuk është ashtu siç mendojmë. “Nuk është siç duket”- ka shkruar prezantuesja. Çfarë duhet të mendojmë vallë se kush tjetër veç asaj mund të fshihet pas qëndrimit të futbollistit?

111111111.jpg

222222222222221.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022794961929321
array(1) { ["section"]=> string(110) "futbollisti-i-juventusit-braktis-francen-per-moderatoren-shqiptare-zbulohet-arsye-pse-vizitoi-shqiperine-75995" }