Futbollisti i kombëtares 'i fiksuar' pas gazetares Ilda Bejleri: Bukuroshja ime

Publikuar tek: sport, më 22:44 01-12-2017 Futbollisti i kombëtares 'i fiksuar' pas gazetares Ilda Bejleri: Bukuroshja ime

Ilda Bejleri është një ndër moderatoret sportive më seksi në vend.

Përveç aftësive të saj në gazetari, Ilda njihet edhe për format e saj shumë seksi, të cilat ajo i ekspozon edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi, Bejleri ka postuar në foto në rrjetet sociale, ku duket mjaft provokuese dhe e ka shoqëruar me shkrimin: "Më ço në ujë".

Te kjo foto ka komentuar dhe futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Odise Roshi, i cili ka komplimentuar Ildën, duke i thënë: "Bukuroshja ime".

Nuk dihet cila është marrëdhënia e të dyeve, por Ilda ka shoqëri mjaft të mirë, me disa futbollistë kuqezi dhe ai koment publik në instagram i Roshit, tregon për një raport shumë të veçantë mes tyre. 

Screenshot_31.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0086901187896729
array(1) { ["section"]=> string(83) "futbollisti-i-kombetares-i-fiksuar-pas-gazetares-ilda-bejleri-bukuroshja-ime-101586" }