Futbollisti i njohur fiton 112 mijë euro në javë, nëna e tij jeton në një ndërtesë të braktisur dhe duke kërkuar lëmoshë në rrugë

Publikuar tek: sport, më 12:15 06-11-2016 Futbollisti i njohur fiton 112 mijë euro në javë, nëna e tij jeton në një ndërtesë të braktisur dhe duke kërkuar lëmoshë në rrugë

“Nëse dëshiron të lypësh jashtë ndonjë supermarketi, bëje dhe nëse dëshiron të vjedhësh, vidh” kështu deklaron për ‘The Mirror’ nëna e futbollistit të Manchester Cityt, Nolito, Rocio Agudo i cili sipas saj e ka braktisur duke e lënë mes katër rrugëve.

Sipas saj Nolito fiton 112 mijë euro në në javë dhe asaj I ka lënë të papaguar qiranë pas një zënke që ka patur me të. Ajo deklaron se tashmë jeton së bashku me fëmijët e saj në një ndërtesë të braktisur duke I kërkuar lëmoshë të tjherëve.

“Jam e sigurt se asnjë nënë e ndonjë futbollisti të Premier League nuk jeton si unë. Hyra në shtëpinë ku jam tani në tetorin e kaluar, pasi Nolito ndaloi të ma paguante qiranë…”.

Por jam e tmerruar se mund të më nxjerrin në rrugë në çdo kohë, me dy fëmijë të vegjël, ndërsa nuk kam ku të shkoj”, ka thënë nëna e futbollistit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.044723987579346
array(1) { ["section"]=> string(134) "futbollisti-i-njohur-fiton-112-mije-euro-ne-jave-nena-e-tij-jeton-ne-nje-ndertese-te-braktisur-dhe-duke-kerkuar-lemoshe-ne-rruge-58575" }