Futbollisti i njohur ndahet nga gruaja, modelja nis procedurat e divorcit

Publikuar tek: sport, më 10:08 18-01-2019 Futbollisti i njohur ndahet nga gruaja, modelja nis procedurat e divorcit

Melissa Satta dhe Kevin Prince Boateng janë ndarë. Gazeta italiane ‘Oggi’ ka zbuluar detaje nga ndarja e futbollisit të njohur dhe modeles italiane.

Mes të tjerash gazeta shkruan se Melissa i është drejtuar avokatit të saj për të nisur procedurat e divorcit me futbollistin.

Kështu ndarja e tyre është konfirmuar. Çifti janë të martuar prej 7 vitesh dhe janë prindër të një djali, i quajtur Maddox.

Mësohet se Melissa dhe Boateng edhe pushimet e Krishtlidjeve i kaluan të ndarë.

melissa_satta_kevin_boateng_maddox_645.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028871059417725
array(1) { ["section"]=> string(79) "futbollisti-i-njohur-ndahet-nga-gruaja-modelja-nis-procedurat-e-divorcit-149302" }