Futbollisti i Partizanit tregon “golin” më të bukur që ka bërë për “Shën Valentinin”

Publikuar tek: sport, më 21:41 14-02-2017 Futbollisti i Partizanit tregon “golin” më të bukur që ka bërë për “Shën Valentinin”

Pak më herët Kaleb Ekuban ka postuar një foto të njerëzve “të dashuruar” në kodrat e liqenit artificial.

“Dita e të dashuruarve” ka frymëzuar Kaleb Ekubanin të postojë sërish një foto tjetër në Instagram. Së fundmi ai ka postuar një foto me të dashurën e tij tepër seksi me mbishkrimin “S.V ”

Alice Fappani është e dashura e tij italiane. Bukuroshja shfaqet tepër e lumtur në shoqërinë e të dashurit të saj, ku nuk hezitojnë ti shfaqin njëri-tjetrit dashurinë në rrjetin social “Facebook” dhe “Instagram”.

Screenshot_8.png

Screenshot_9.png

Screenshot_10.png

Screenshot_11.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026598215103149
array(1) { ["section"]=> string(86) "futbollisti-i-partizanit-tregon-golin-me-te-bukur-qe-ka-bere-per-shen-valentinin-68726" }