Futbollisti me famë botërore mbërrin me jahtin e tij luksoz në Sarandë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:31 21-07-2017 Futbollisti me famë botërore mbërrin me jahtin e tij luksoz në Sarandë

Sportisti i njohur i futbollit amerikan Derrick Alexander ka mbërritur dje me jahtin e tij luksoz në qytetin bregdetar të Sarandës.

Futbollisti i famshëm i NFL-së amerikane është ankoruar me jahtin 63 metra të gjatë "Castillo" në portin e Marinës, raporton Newsbomb.al.

Jahti luksoz ka një staf prej 16 personash. 5 stjuardesa, 2 kuzhinierë, marinsë, inxhinierë dhe kapiteni, përveç Alexander dhe një person tjetër që e shoqëron në udhëtimin e tij turistik.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E patolerushme kjo që ndodh në Drimadhe, shikoni çfarë i bëjnë shqiptarit nga Kosova
23-vjeçarin mirditor e plagosin gjatë garës në Serbi por lufton deri në fund dhe fiton medaljen e artë për Shqipërinë »
Article Logic
Execution time: 0.011462926864624
array(1) { ["section"]=> string(76) "futbollisti-me-fame-boterore-mberrin-me-jahtin-e-tij-luksoz-ne-sarande-86841" }