Futbollisti më i ri i kombëtares kalon “testin” e vështirë me shokët e skuadrës (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 18:07 08-11-2017 Futbollisti më i ri i kombëtares kalon “testin” e vështirë me shokët e skuadrës (FOTO)

Kombëtarja shqiptare në vitet e fundit është dalluar për atmosferën pozitive që e karakterizon.

Kjo gjë vazhdon edhe pse është ndërruar trajneri dhe rregullat janë bërë disi më të ngurta. Por kjo gjë nuk do të thotë se futbollistët e rinj në kombëtare t’i shpëtojnë “testit” e këngëtarit.

Këtë gjë duket se më shumë humor dhe të qeshura e ka kaluar edhe hyrja më e re në kombëtare, Astrit Ajdareviç.

Futbollisti që luan aktualisht në Greqi, ka kënduar para gjithë shokëve të skuadrës duke krijuar një atmosferë shumë pozitive. Fotot janë bërë publike nga mbrojtësi i kombëtares, Andi Lila që njihet për situatat e humorit që krijon.

Në datë 13 nëntor kombëtarja shqiptare do të luaj përballë Turqisë në një ndeshje miqësore.

Screenshot_13.jpg

23423799_1717812071624455_1717051852_o.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1317081451416
array(1) { ["section"]=> string(88) "futbollisti-me-i-ri-i-kombetares-kalon-testin-e-veshtire-me-shoket-e-skuadres-foto-98843" }