Futbollisti rreh ish të dashurën, arrestohet në pak sekonda

Publikuar tek: bota, më 19:42 09-06-2015

Një video e regjistruar nga kamerat e CCTV-së tregon momentin kur futbollisti i Bella Vista FC, Diego Alberto Trotta, sulmon ish të dashurën e tij.

Trotta i cili ka pasaportë italiane, ka luajtur në Spanjë këtë sezon. Ai shfaqet në video teksa pret poshtë një ndërtese ish të dashurën dhe më pas e sulmon atë në mes të rrugës duke e përplasur në tokë.

Por nuk kalojnë shumë sekonda kur nga një makinë e patrullës së policisë zbresin tre efektivët, të cilët e vendosin futbollistin me shpatulla pas murit e pasi e prangosin e shoqërojnë në komisariat.

Sipas avokatit mbrojtës Mariano Petrelli dënimi nga gjykata ishte i ekzagjeruar. Futbollisti që dhunoi ish të dashurën u dënuar me 6 muaj burg.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012264013290405
array(1) { ["section"]=> string(64) "futbollisti-rreh-ish-te-dashuren-arrestohet-ne-pak-sekonda-13124" }