Futbollisti Shkodran Mustafi i jep fund beqarisë, dasmë në Gostivar

Publikuar tek: sport, më 10:03 27-07-2016 Futbollisti Shkodran Mustafi i jep fund beqarisë, dasmë në Gostivar

Futbollisti shqiptar që luan për Gjermaninë Shkodran Mustafi, i jep fund beqarisë.

Futbollisti Mustafi është martuar me modelen Vjosa Kaba dhe ceremoninë e kanë zhvilluar në Gostivar. Kjo është një foto nga dasma e bomberit që edhe me kostumin e dhëndrit duket për bukuri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022614002227783
array(1) { ["section"]=> string(72) "futbollisti-shkodran-mustafi-i-jep-fund-beqarise-dasme-ne-gostivar-47855" }