Futbollisti shqiptar i jep fund martesës: Boll përdore pa kriter mbiemrin tim!

Publikuar tek: sport, më 16:31 25-11-2017 Futbollisti shqiptar i jep fund martesës: Boll përdore pa kriter mbiemrin tim!

Futbollisti shqiptaro-zviceran Blerim Xhemaili dhe bashkëshortja e tij nuk janë më bashkë.

Ish-futbolisti i Bolognës ka komunikuar një shkresë përmes avokatit të tij ku tregon vullnetin për divorc nga bashkëshortja.

Avokatja Daniela Missaglia bën me dije se klienti i saj ka filluar praktikën për tu ndarë nga gruaja , Erjona Sulejmani, pas një krize të fortë, shkruan corrieredellosport, raporton newsbomb.al.

VENDIMI PËR MBIEMRIN

Një fakt tjetër që ka nervozuar Blerimin në këtë periudhë ka qenë dhe fakti që bashkëshortja e tij ka përdorur shpesh mbiemrin Xhemaili në punën e saj si modele dhe prezantuese. Futbollisti thekson se gjërat personale duhet të rrinë të tilla, dhe për këtë duhet mbajtur rezerva si për familjen ashtu edhe për djalin e tyre. 

blerim-xhemaili.png

191531914-f325355e-b968-4492-9bf8-4038e7ba887c_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035883903503418
array(1) { ["section"]=> string(83) "futbollisti-shqiptar-i-jep-fund-marteses-boll-perdore-pa-kriter-mbiemrin-tim-100712" }