Futbollisti shqiptar kampion bote, shoqëron vajzën në vizitën e saj të parë në stadium (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:41 28-10-2017 Futbollisti shqiptar kampion bote, shoqëron vajzën në vizitën e saj të parë në stadium (FOTO)

Futbollisti shqiptar, Shodran Mustafi, i cili luan për kombëtaren e Gjermanisë si dhe në PremierLeague me skuadrën e Arsenalit, ka publikuar një foto të veçantë me vajzën e tij të vogël.

Në foton e postuar në Instagram, Shkodrani shfaqet me vogelushen në duar.

“Vizita e parë e vajzës sime në stadium. Nuk medoj se kjo do të jetë hera e fundit”, shkruan futbollisti.

Mustafi është i martuar me Vjosa Kabën dhe vogëlushja e tyre erdhi në jetë në korrik të këtij viti. 

 

shk.PNG

auto_20246074_1051422244990323_1606603512751103317_n1500482346.jpg

Shkodran-Mustafi-vishet-dh--nd--r-480x360.jpg

bsbsnd-615x358.jpg

auto_Shkodrani-11504281738.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.088632822036743
array(1) { ["section"]=> string(96) "futbollisti-shqiptar-kampion-bote-shoqeron-vajzen-ne-viziten-e-saj-te-pare-ne-stadium-foto-97558" }