Futbollisti shqiptar propozon për martesë, ajo çfarë i thotë do mahniste çdo grua (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 14:57 22-06-2017 Futbollisti shqiptar propozon për martesë, ajo çfarë i thotë do mahniste çdo grua (FOTO)

Fjalët e çmuara dhe një propozim i tillë do mahnisnin çdo grua.

Një propozim të tillë di ta bëjë vetëm Granit Xhaka, i cili ka lënë pa fjalë bashkëshorten e tij të ardhshme.

I ulur në gjunjë, në një natë tejet romantike, Xhaka i ka propozuar për martesë të dashurës së tij, e cila e përlotur, nuk ka mundur t’i rezistojë dot, duke i thënë “PO”, shkruan newsbomb.al.

“Ajo tha PO. Topi i Artë është mrekulli, një grua e artë është parajsë. Zotëria dhe zonja Xhaka”, shkruan futbollisti, teksa ka publikuar dhe foton në një nga momentet më të rëndësishme të jetës së tij. 

 I urojmë jetë të lumtur bashkëshortore çiftit. /Newsbomb.al/ 

granit.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016560077667236
array(1) { ["section"]=> string(91) "futbollisti-shqiptar-propozon-per-martese-ajo-cfare-i-thote-do-mahniste-cdo-grua-foto-83441" }